CANIK

DOPLNKY | KOLIMÁTOR MECANIK MO2

KOLIMÁTOR MECANIK MO2 RED DOT

Technické parametre
3 MOA Pohľad na červenú bodku
Je to všestranná optika navrhnutá pre domácu/sebaobranu, poľovníctvo a súťaže
Manuálne nastavenie jasu (2 úrovne pre denné svetlo NVG+8)
Vďaka svojej vysoko kvalitnej funkcii super led má v porovnaní s konkurenciou jasnejšiu bodku
Široká optická šošovka
Bez paralaxy
zistiť cenu | viac info

popis KOLIMÁTOR MECANIK

Kolimátor MECANIK MO2, red dot, 3MOA výhradne na zbrane Canik.

Optika pištole je navrhnutá tak, aby poskytovala najvyššiu pravdepodobnosť zásahu do cieľov tým, že umožňuje strelcom rýchle zaostrenie. Všestranný reflexný optický zameriavač MECANIK MO2 je navrhnutý s ohľadom na všeobecné účely. Počas procesu návrhu sme spolupracovali so svetoznámymi súťažnými strelcami z celého sveta. Je vybavený high-tech funkciami, ktoré budú korunovať jeho jedinečný patentovaný vonkajší dizajn. Všestranný reflexný optický zameriavač MECANIK MO2 TCF (Tactical Concave Face) umožňuje strelcom efektívnejšie uchopiť pištole zo záveru. Pomáha tiež úspešnejšie držať ich pištole jednou rukou za pás. Vďaka agresívnemu bočnému zúbkovaniu sa zväčšila plocha úchopu strelca na závere.

MO2 má manuálne ovládanie jasu, ktoré má 10 úrovní; 2 nižšie sú NVG a 8 z nich sú úrovne denného svetla. Všestranný reflexný optický zameriavač MECANIK MO2 má 3 MOA červený bod, čo je ideálna veľkosť bodu pre domácu/sebaobranu, poľovníctvo a súťažnú streľbu. Sme hrdí, že vám môžeme poskytnúť najefektívnejší, najspoľahlivejší a najodolnejší elektronický zameriavací systém na svete. Vitajte v špičkovom spôsobe práce s MECANIK.

JB Hunting

Distribútor

J&B HUNTING s.r.o.
PEKÁRSKA 7489/40A
91701 TRNAVA
SLOVENSKO

Facebook
Instagram

Kontakty

emal: info@jbhunting.sk
telefón: 033/2400463
mobil: 0908 171 712
po-pia: 9:00 - 17:00
so: 8:00 - 12:00

Upozornenie

Stránky obsahujú informácie pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Sú určené pre držiteľov zbrojného preukazu alebo licencie.