CANIK

INFO | AMBASÁDORI

Berny.Bog

BERNY.BOG
Berny BLOG Berny SOCIAL FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

Niečo o mne. Kto som v skutočnom živote?

Moje meno je Michal, ale ľudia ma skôr poznajú pod prezývkou Berny. Som vyštudovaný učiteľ, ale nepracujem v školstve. Teda nie tak úplne. Učím inou formou – praxou a prostredníctvom môjho blogu – Berny.blog.
Mojim cieľom je predávať vedomosti a skúsenosti, ktoré človek potrebuje nie len na potulkách v prírode ale aj v bežnom živote. Mojou úlohou je šíriť osvetu o zodpovednosti a bezpečnosti nie len za seba, ale aj za naše okolie. A mojou ideou je, že život je príliš krátky nato, aby sme robili veci, ktoré nás nebavia.

Prečo som sa stal ambasádorom značky?

Hmmm... zaujímavá otázka 😊 Dobrá ponuka sa neodmieta. Military je môj lifestyle a preto som neváhal nad touto ponukou – stať sa ambasádorom značiek Canik a Schmeisser.

Čo pre mňa znamená byť ambasádorom značky?

Vnímam to ako príležitosť pre rast. Osobnostný i profesijný. Taktiež to pre mňa znamená, že mám dôveru od firmy J&B Hunting. A o to viac ma to motivuje, aby som bol lepší...

Čo je podľa mňa skvelého na tejto značke?

Obe značky sú vo svete dobre známe, no na Slovensku zatiaľ nemajú „cveng“. A to je moja primárna úloha. Zvýšiť povedomie o týchto značkách. Dať príležitosť ľuďom sa o týchto značkách nie len niečo dozvedieť, ale aj si ich priamo vyskúšať, čo považujem za najväčší benefit.

Berny.Bog Berny.Bog Berny.Bog Berny.Bog Berny.Bog Berny.Bog Berny.Bog Berny.Bog
JB Hunting

Distribútor

J&B HUNTING s.r.o.
PEKÁRSKA 7489/40A
91701 TRNAVA
SLOVENSKO

Facebook
Instagram

Kontakty

emal: info@jbhunting.sk
telefón: 033/2400463
mobil: 0908 171 712
po-pia: 9:00 - 17:00
so: 8:00 - 12:00

Upozornenie

Stránky obsahujú informácie pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Sú určené pre držiteľov zbrojného preukazu alebo licencie.