CANIK

MODELY | RIVAL séria | SFX RIVAL Grey

SFX RIVAL Grey

Typ Full size
Kaliber 9x19 mm
Dĺžka 205,5 mm
Výška 145 mm
Šírka 36 mm
Dĺžka hlavne 127 mm
Hmotnosť 835 g (s prázdnym zásobníkom)
Farba Grey
Povrchová úprava Canik Rival Grey + Gold (Cerakote) / feritická nitrokarbonizácia (Tenifer)
Kapacita 18 nábojov (Mec-Gar zásobníky)
Spúšťový mechanizmus SA (Single-Action) / striker-fired
Mieridlá Kovové, muška s červeným svetlovodným vláknom, cieľnik výškovo aj stranovo nastaviteľný
zistiť cenu | viac info

popis SFX RIVAL

Canik SFx Rival v kalibri 9x19mm predstavuje pištoľ primárne určenú pre súťažné disciplíny s jedinečným dizajnom a množstvom inovatívnych zmien. 

Polymérový rám (dá sa povedať z rady Elite) v plnej veľkosti (Full-size) so samosvorným systémom uchytenia / uzamknutia v puzdre (HFL), v prednej časti Picatinny lištou pre montáž taktických doplnkov a s obojstranným ovládaním je obohatený o integrovaný Mag-well, či ergonomický prepracovaný bobrí chvost poskytujúci lepší uchop a prebíjanie. Zásobníkovú šachtu alebo ako už bolo povedané, Mag-well, je možné rozšíriš o hliníkovú násadu a tým zvýšiť kontrolu nad zbraňou pri manipulácií. Nový agresívny grip zahrňujúci aj prednú časť rámu, či zúžený lúčik spúšte zlepšujú uchop a stabilitu pri streľbe. Odľahčená, hliníková, diamantovo brúsená spúšť s 90° plochým jazýčkom a neuveriteľne jemným chodom a krátkym športovým resetom zvyšuje rýchlosť a presnosť pri streľbe. Nakoniec tu nájdeme radu obojstranných ovládacích prvkov, ako sú nízkoprofilový záchyt a vypúšťač záveru, drážkovaný lúčik, vymeniteľné chrbty a vypúšťač zásobníka v troch veľkostiach (S / M / L). 

Rám je doplnený o odľahčený záver s výrazným drážkovaním a lepším chladením, ktorý je osadený 5" hlavňou pre súťažnú streľbu a zároveň je predpripravený pre priame použitie kolimátora. Toto miesto je štandardne zaslepené a v prípade použitia kolimátora je potrebné použiť potrebnú montážnu platničku (súčasťou balenia sú 4 rôzne platformy a montážne príslušenstvo pre rôzne druhy kolimátorov). Netradičným doplnkom je napínacia páka záveru, ktorú je možné namontovať na obidve strany ktorejkoľvek platničky. Štandardne je osadený muškou s červeným svetlovodným vláknom a novým, plne nastaviteľným cieľnikom. Ďalej je záver vybavený drážkovaním v prednej a zadnej časti, indikátorom natiahnutého úderníka vrátane indikátora náboja v komore.

Povrchová úprava technológiou Tenifer, cez ktorú je nanesený povlak s originálnym estetickým vzhľadom pomocou keramickej povrchovej úpravy Cerakote v odtieni Canik Rival Grey (na závere a ráme) a Gold H122 (na spúšti, vypúšťači zásobníka, pätke zásobníka, vypúšťači záveru a na zásobníkovej šachte Mag-well). Vnútorné komponenty sú poniklované pre bezchybný hladký chod.

Čo sa týka vnútorných zmien, tie spočívajú v zatláčacích kolíkoch, ktoré je možné miernym tlakom s použitím nástroja vybrať / zatlačiť. To prispieva k modularite rámu v tom zmysle, že sa dá úplne rozobrať a následne zložiť len za pomoci pribaleného nástroja. 

Celková kapacita zásobníkov Mec-Gar pri modely Canik SFx Rival predstavuje 18 nábojov. Súčasťou balenia sú dva 18 ranové zásobníky.

S týmito vlastnosťami sa môže "RIVAL" zúčastniť súťaží organizovaných IDPA, IPSC a USPSA bez akýchkoľvek obmedzení. 

Vyber si svojho Rivala. Víťaz Industry Choice Awards (ICA) 2022

balenie OBSAHUJE

 • prepravný kufrík
 • tri vymeniteľné gripy rukoväte rôznych veľkosti (vo farbe tela zbrane)
 • nové Fit-and-Lock vonkajšie, nastaviteľné plastové puzdro na opasok (obojstranné)
 • dva zásobníky s kapacitou 18 nábojov (Mec-Gar)
 • rýchlonabíjač zásobníkov
 • 3 veľkosti záchytu zásobníka (S, M, L)
 • hliníková zásobníková šachta (Mag-well)
 • náhradné svetlovodné vlákno do prednej mušky (červené + zelené)
 • dve základné ploché botky zásobníka (+0)
 • náhradný montážny materiál
 • 4x montážne platničky pre kolimátor
 • pomocnú napínaciu páku záveru
 • súprava nástrojov
 • čistenie
JB Hunting

Distribútor

J&B HUNTING s.r.o.
PEKÁRSKA 7489/40A
91701 TRNAVA
SLOVENSKO

Facebook
Instagram

Kontakty

emal: info@jbhunting.sk
telefón: 033/2400463
mobil: 0908 171 712
po-pia: 9:00 - 17:00
so: 8:00 - 12:00

Upozornenie

Stránky obsahujú informácie pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Sú určené pre držiteľov zbrojného preukazu alebo licencie.